Naujiena

Katalogas

Galimi prekių tiekimo sutrikimai

2022 03 01


Gerbiami klientai,

 

Atsižvelgiant į 2022-02-24 Rusijos inicijuotus karo veiksmus Ukrainoje, informuojame, kad neapibrėžtam laikotarpiui prognozuojame tiekimo grandinių, susijusių su metalų ir kitų žaliavų importu iš Rusijos sutrikimus. Numatoma, kad tai gali turėti tiesioginę įtaką plieno, aliuminio, vario ir kitų produktų, kurių gamybai naudojami šie komponentai kainų kilimui.

 UAB Helso, būdama atsakingu verslo subjektu, daro viską savo galioje, kad užtikrintų kaip įmanoma sklandesnį prekių tiekimą iš patikimų tiekėjų, tačiau jau dabar gauname pranešimų iš metalo konstrukcijų, apšvietimo atramų ir kabelių gamintojų apie produkcijos pardavimo ribojimą bei galimą kainų pokytį, susijusį su kariniu konfliktu Ukrainoje.

Atkreipiame dėmesį, kad pasaulyje vyraujant neapibrėžtumui, negalime užtikrinti fiksuotų pardavimo pasiūlymų kainų, todėl raginame pateikti užsakymus kaip galima skubiau. Nuolat sekame įvykius pasaulyje ir toliau pateiksime savo klientams aktualią informaciją, kad užtikrintume sėkmingą projektų įgyvendinimą.

 

Linkėdama ramybės,

UAB HELSO