Naujiena

Katalogas

Hager Energijos skaitikliai intelektualiai apskaitai

2021 09 01 - 2021 09 30


Taupant ir apskaitant energiją reikia ją padaryti matoma. Tai reiškia matavimą, konvertavimą ir duomenų perdavimą. Tam reikalingi apskaitos prietaisai, kurie tiksliai registruotų elektros energijos suvartojimą ir būtų suderinami su visomis plačiai naudojamomis ryšio sąsajomis. Naujos kartos „Hager“ energijos skaitikliai teikia kiekvienu atveju pritaikomus sprendimus. Galingi, kompaktiški ir lengvai prijungiami. Skirti išmaniam elektros energijos stebėjimui gyvenamuosiuose ir administraciniuose pastatuose.

Asortimentas

Platus Hager naujų energijos skaitiklių asortimentas suteikia visapusišką funkcionalumą. Kai kurias papildomas išskirtines savybes teikia tik Hager produktai, pavyzdžiui tiesioginis matavimas iki 125 A be srovės transformatoriaus. Arba 3 x 80 A 1 fazės matavimas kompaktiškame įrenginyje (neatitinka MID).

Šį elektros energijos skaitiklį integruojant į stebėjimo sistemą, vietoj trijų adresų naudojamas tik vienas.

Hager elektros energijos skaitikliai taip pat gali būti naudojami dvejomis kryptimis: suvartojamos ir tiekiamos energijos apskaitai.

Jie taip pat matuoja aktyviąją ir reaktyviąja energiją . Visi kiti skaitikliai (1 fazės 40 A/80 A ir 3 fazių) atitinka MID.

Daugybė sąsajų

Nauji energijos skaitikliai palaiko ryšį  visomis populiariomis sąsajomis; priklausomai nuo konstrukcijos  galimas impulsinis išėjimas, M- BUS (dažniausiai naudojamas gyvenamuosiuose pastatuose) arba „Modbus“ (daugiausia naudojamas administraciniuose  pastatuose). „Modbus“  prietaisų sąsaja yra naudojama varžtinio prijungimo technologija arba su praktiška „plug-and-play“ kištuko technologija. Pastaruoju atveju naudojama - RJ45 jungtis, apsauganti nuo atvirkštinio poliariškumo prijungimo.

Trumpai

- 4 kvadrantų energijos skaitikliai

- Ekranas: Aktyvi galia (kW), reaktyvi galia (kvarh), bendroji galia (kVA), įtampa (V), srovė

- Galima įsigyti tik iš „Hager“:

        - Tiesioginis matavimas iki 125 A (3 fazių)

        - Energijos skaitikliai 3 x 80 A (1 fazės)

-Sąsajos: „Pulse“, „M-Bus“, „Modbus“

-Suderinamas su MID (išskyrus 1 fazės 3 x 80 A)