Naujiena

Katalogas

HELSO atšventė gimtadienį!

2022 06 22


Lietuvoje elektrotechnikos prekybą vykdome jau 19 metų! Per tą laiką keitėsi Lietuvos rinka, mūsų komanda, pavadinimai bei produktai kuriais prekiaujame. Tuomet negalėjome įsivaizduoti kaip sparčiai kelsimės prie naujų energijos gamybos būdų ir kaip tiksliai galėsime matuoti jos suvartojimą. O šiandien žengiame koja kojon su naujausiomis technologijomis, kurias kas dieną siekiame Jums pristatyti.

Pokyčių per 19 metų buvo daug, tačiau viena išliko nepakitę, t.y. mūsų požiūris į klientą bei sklandų ir sėkmingą jo projektų įgyvendinimą tiekiant elektrotechnikos prekes. Mūsų komanda dirba tam, kad kartu galėtume švęsti bendras projektų įgyvendinimo pergales. Todėl labai džiaugiamės galėdami mums svarbias datas minėti kartu su ištikimiausiais draugais! 

Birželio 17 d. mes šventėme su plovu, prizais,  muzika ir šypsenomis. Dėkojame visiems prisijungusiems į renginius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir linkėjusiems ilgų metų HELSO!