Naujiena

Katalogas

SLO Lithuania tampa HELSO!

2021 06 17


Elektrotechnikos ekspertai, įmonė „SLO Lithuania“ nuo šiol savo veiklą vykdys nauju vardu – HELSO.

Jau 18 metų dirbame tam, kad taupytume Jūsų laiką ir energiją. Per visą bendradarbiavimo laikotarpį Klientų patogumui augo ir pildėsi mūsų siūlomų prekių ir paslaugų asortimentas, kasdieninės pastangos leido vis geriau atliepti Klientų poreikius. Glaudžiai dirbdami su Tiekėjais ir Klientais, tapome elektros įrangos ir inžinerijos ekspertų komanda, kuri užtikrina elektrotechnikos tiekimo grandinę nuo Gamintojo iki Kliento.

„Naujas vardas – HELSO – žymi mūsų vidinį pasiryžimą būti dar arčiau Jūsų, dar geresnį įsiklausimą į Jūsų poreikius ir jų atliepimą – tai reiškia naujas ir glaudesnes bendradarbiavimo galimybes“, – pristatydamas pokyčius sako HELSO vadovas Edvardas Tarasevičius.

Kartu su vardo pokyčiais startuoja ir atsinaujinusi elektroninė parduotuvė www.helso.lt, kuri papildys HELSO fizinių parduotuvių tinklą ir kasdienes tiesiogines konsultacijas. Naujoji el. parduotuvė leidžia pasiūlyti reikalingus elektrotechnikos sprendimus Jums patogiausiu būdu. 2500 lengvai prieinamų elektrotechnikos prekių jau www.helso.lt!

Kartu su virsmu į HELSO nuo birželio 17 d. keičiasi ir dalis įmonės kontaktų. Nuo šiol su mumis susisieksite el. paštu biuras@helso.lt. Įmonės kodas, buveinės adresas, parduotuvių vietos bei banko rekvizitai lieka nepakitę.

Jūsų elektrotechnikos žinovai UAB HELSO