Naujiena

Katalogas

Weidmuller "Minimoku" fotovoltinių sistemų turas - HELSO!

2022 04 22


Susipažinkite su saulės jėgainių sprendimais, skirtais namų ūkiams, komercinėms ir elektros tinklų įmonėms.

Sužinokite, kaip "Weidmuller" gali padėti jums saugiai ir efektyviai montuoti fotovoltines sistemas, įskaitant tokias funkcijas, kaip nuotolinis sistemos išjungimas, skirtas apsaugai nuo gaisro.

 Siekiant atliepti jūsų individualius lūkesčius, "Weidmuller " siūlo platų foto modulių grandinių apjungimo dėžių asortimentą, stebėjimo sprendimus ir komponentus didelių fotovoltinių jėgainių projektams ir stogo sistemoms.

 Prisijunkite ir apjunkite, apsaugokite ir stebėkite!                                                 

Atvykite pas mus, fotovoltinių sistemų turas šalia jūsų!

Kada: 2022-04-28, 14:45-15:45 val.

Kur: UAB HELSO, Vilkpėdės g. 4

TURINYS:

  • FV dėžės - Plati gama su standartiniais sprendimais elektros tinklų ar stogo sistemoms. FV dėžės taip pat pritaikomos pagal kliento pageidavimus. Prisijunkite ir apjunkite, apsaugokite ir stebėkite!
  • Priešgaisriniai jungikliai - eksploatuokite savo įrenginį saugiai visose situacijose. Naudojant mūsų sprendimus įgalinama funkciją nuotoliniu būdu atjungti fotovoltines plokštes, pvz., kilus gaisrui.
  • Jungtys ir kabeliai – Būkite tikri, kad turite geriausias ir saugiausias jungtis. Mūsų produktų gama apima viską, nuo FV jungčių iki sukomplektuotų elementų.
  • Viršįtampių apsauga - Su mūsų apsauga nuo viršįtampių, galite būti visada saugūs, pradedant nuo modulių, baigiant kintamosios srovės pajungimo tašku. Mūsų produktai atitinka visus naujausius standartus ir direktyvas. Aptarkite su ekspertais, kaip galima apsaugoti jūsų projektą, kad jis atitiktų reikalavimus. 
  • Žymekliai ir spausdintuvai - "Weidmuller" lanksčios spausdintuvų sistemos ir UV spinduliams atsparių žymeklių derinys yra puikus sprendimas jūsų saulės jėganei.
  • Įrankiai - Supaprastinkite, apsaugokite ir pagreitinkite pajungimą, naudodami tinkamus įrankius tinkamam tikslui pasiekti. Su mūsų plačiu standartinių įrankių asortimentu bei fotovoltinėms sistemoms skirtais įrankiais atlikite darbus tinkamai!

                                                                '

ATRASKITE VISĄ MŪSŲ SPRENDIMŲ SPEKTRĄ NAMŲ ŪKIAMS, KOMERCINIŲ BEI ELEKTROS TINKLŲ ĮMONIŲ fotovoltinėms sistemoms