HELSO Electricity 2022 akimirkos!

Katalogas

Kasmet organizuodami parodą susidurdavome su didesniais ar mažesniais iššūkiais, tačiau šie metai tapo ypatingai išskirtiniai. Dėl Covid-19 pandemijos parkėlę HELSO Electricity iš kovo mėnesio į gegužės 13 d. negalėjome pagalvoti kokie iššūkiai užklups visą Europą ir kaip pasikeis elektrotechnikos poreikio ir gamybos santykis. Šiandienos procesai tik dar labiau paskatino atsisukti į atsinaujinančios energijos plėtrą bei ekologiško mobilumo proveržį.

Helso Electricity - tai UAB HELSO organizuojama paroda elektrotechnikos gamintojams, projektuotojams, montuotojams bei visiems besidomintiems alternatyviomis energijos gavimo technologijomis. Parodoje pristatoma >40 gamintojų produkcija, kuri akcentuoja energijos taupymą, procesų paprastinimą, poveikio aplinkai mažinimą. Parodos dalyvių stenduose buvo galima išvysti apšvietimo, automatikos, instaliacijos, kabelių, įrankių, saulės elektrinių bei geoterminių šilumos siurblių metalo konstrukcijų, šildymo įrangos pavyzdžių, pasikonsultuoti su specialistais bei atrasti patogiausius projektavimo įrankius. 

Parodoje HELSO Elelctricity taip pat buvo pristatyti ir 9 seminarai, kuriuos sertifikuoja Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras. Dalyviai netrukus po renginio gaus kvalifikacijos kėlimo atestatus! Be to, apdovanojome ir Elektrikų varžytuvių dalyvius bei laimėtojus. Šis, jau tradicija tapęs iššūkis, kasmet yra ruošiamas bendrovės Schneider Electric, Jeruzalės mokymo centro bei organizatorių - UAB HELSO.

Nepaprastai smagu vėl kartu matyti visus mūsų draugus ir klientus šiame vienijančiame ir akiratį plečiančiame renginyje. Gera būti elektrotechnkos žinovų bendruomenės dalimi!