Katalogas

Rolec - išmanus elektromobilių įkrovimas


Klientams pristatome naują elektromobilių įkrovimo sprendimą - Rolec išmanias elektromobilių įkrovimo stoteles! Didžiosios Britanijos gamintojas Rolec jau tris dešimtmečius kuria, gamina, montuoja ir siūlo platų lauko elektros įrangos asortimentą. 
"Rolec" yra  pripažinta visame pasaulyje dėl unikalių produktų ir idėjų, kurias įdiegė kemperių aikštelių ir prieplaukų paslaugų pramonėje, be to daro didžiulę įtaką elektromobilių įkrovimo pramonei.
Iki šiol "Rolec" yra sukūrusi išskirtinių naujovių - nuo sprendimų elektros įtampos valdymui iki išmaniojo įkrovimo ir gatvių apšvietime įmontuotų elektromobilių įkrovimo taškų.

Šiuo metu pristatome 2 Rolec įkrovimo stotelių modelius:

Rolec Quantum ir Rolec Autocharge

 

Elektromobilių įkrovimo stotelė QUANTUM yra modernus ir atsparus elektromobilių įkrovimo taškas, užtikrinantis  ilgaamžiškumo ir nepriekaištingo dizaino derinį visoms erdvėms. Šioje įkrovimo stotelėje integruotas LED apšvietimas taip pat suteikia daugiau matomumo įkrovimo vietai ir aplinkai. Ši įkrovimo stotelė gali pasiūlyti paprastą "pajunk ir krauk" arba "mokėk ir krauk" sprendimą, kuris išpildomas naudojant vartotojo išmanųjį telefoną, RFID kortelę arba pultelį.

Ši daug funkcijų turinti elektromobilių krovimo stotelė palaiko dinaminį apkrovos balansavimą ir turi apsauginio įžeminimo gedimų aptikimo funkciją, todėl nebūtina montuoti įžeminimo strypo, o tai sumažina įrengimo išlaidas.
Galima rinktis 1, 2 arba 4 krovimo taškų versijas, yra galimybė elektomobilį įkrauti iki 22 kW greitąja įkrova.

Pagrindinės detalės

Iki 22KW

Gaminama su vienfaze arba trijų fazių jungtimi, suteikianti galimybe krauti elektromobilį iki 22kW siekiančiu greitu krovimu.

QUANTUM suderinama su visais EV ir PHEV, kraunama didžiausiu įmanomu greičiu, todėl transporto priemonės yra įkraunamos važiuoti akimirksniu.

4 krypčių įkrovimas

QUANTUM galima įsigyti 1, 2 ir 4 krovimo taškų versijomis, su galimybe prijungti krovimui iki keturių transporto priemonių vienu metu. Tai puikus elektromobilių įkrovimo stotelės sprendimas automobilių parkams, biurams ir automobilių stovėjimo aikštelėms.

Tiksli apskaita

Gamyklinė energijos apskaitos sistema užtikrina tikslias vartojimo ataskaitas, kurios yra labai svarbios įmonėms ir automobilių stovėjimo aikštelių valdytojams, norintiems sekti sunaudotą energiją. 

Saugi ir apsaugota

Galite būti tikri, kad visas "Rolec" EV įkrovimo stotelių asortimentas atitinka šiuo metu vyraujančius saugos ir saugumo standartus. Belaidžiu būdu diegiami atnaujinimai leidžia krovimo stoteles aprūpinti naujausiomis funkcijomis, užtikrinančiomis saugų ateities reikalavimus atitinkantį produktą 24/7 rėžimu. 

3 metų garantija

„Rolec EV“ įkrovimo taškai yra suprojektuoti, sukurti ir pagaminti Jungtinėje Karalystėje ir jiems standartiškai suteikiama 3 metų garantija.

AUTOCHARGE yra tvirta ir patvari elektromobilių įkrovimo stotelė. Ji pasižymi dideliu atsparumu vandalizmui, todėl yra idealus sprendimas atviroms vietoms, pavyzdžiui, biurams, viešosioms erdvėms bei automobilių stovėjimo aikštelėms. Rolec Autocharge gali pasiūlyti paprastą "pajunk ir krauk" arba "mokėk ir krauk" sprendimą, kuris išpildomas naudojant vartotojo išmanųjį telefoną, RFID kortelę arba pultelį.

Ši daug funkcijų turinti elektromobilių krovimo stotelė palaiko dinaminį apkrovos balansavimą ir turi apsauginio įžeminimo gedimų aptikimo funkciją, todėl nebūtina montuoti įžeminimo strypo, o tai sumažina įrengimo išlaidas.
Galima rinktis 1, arba 2 krovos taškų versijas, yra galimybė elektomobilį įkrauti iki 22 kW greitąja įkrova.

Daugiau detalių

 • "Plug & charge", mobilioji programėlė arba RFID valdomas įkrovimas
 • Pasirinkite 1x arba 2x universalų įkrovimo lizdą (-us)
 • Iki 7,4 kW arba 22 kW įkrovimo galia (-os)
 • TruePEN apsauginio įžeminimo gedimo aptikimas (nereikia įžeminimo strypo)
 • Palaikomas dinaminis apkrovos balansavimas ir statinis apkrovos valdymas
 • Atitinka OCPP 1.6 (galima integruoti su bet kokia programinės įrangos platforma)
 • Bevieliu būdu atliekami programinės ir programinės įrangos atnaujinimai
 • Įmontuota kintamosios srovės apsauga nuo perkrovos ir gedimo srovės (RCBO)
 • Įmontuota 6 mA nuolatinės srovės nuotėkio apsauga
 • Komutatoriai ir komponentai už rakinamų durų
 • Kabelio užrakto funkcija (naudotojas gali visam laikui užrakinti)
 • Integruotas (-i) RFID skaitytuvas (-ai)
 • MID patvirtinta energijos apskaita
 • 4G / Wi-Fi / Ethernet ryšys
 • IK10 smūgiams atspari konstrukcija
 • Galima montuoti ant paviršiaus arba ant pamato
 • Finansuojama OZEV dotacija
 • Sukurta ir pagaminta Jungtinėje Karalystėje

Rolec Autocharge gali būti pritaikoma Jūsų prekės ženklui!