Išmanioji, nauja AJAX apsaugos sistemos Jūsu namams AJAX apsaugos sistemos Jūsu namams Išmanioji, nauja AJAX apsaugos sistemos Jūsu namams
Katalogas

AJAX - apsaugos sistemos
Pristatome HELSO naujieną – AJAX apsaugos sistemas!

AJAX apsaugos sistemos:

  • Fiksuoja įsibrovimą
  • Apsaugo nuo gaisro
  • Aptinka vandens nuotėkį
  • Patvirtina įspėjimus nuotraukomis
  • Papildo apsaugos kameras
  • Įgyvendina automatinius scenarijus

Sistemos privalumai:

1. Belaidė technologija: AJAX signalizacijos sistema naudoja belaidžio ryšio protokolą, todėl diegiant įrangą nereikia prijungti laidų. Ši technologija taip pat užtikrina, kad sistema būtų apsaugota nuo fizinio sugadinimo, nes yra bevielė.

2. Patobulinti jutikliai: sistema turi pažangius jutiklius, skirtus aptikti net menkiausius judesius. Jutikliai yra tikslūs ir gali aptikti judėjimą 12 metrų atstumu, užtikrinant ankstyvą įsibrovėlių aptikimą.

3. Gyvūnams draugiška sistema: AJAX jutikliai sukurti taip, kad būtų išvengta klaidinančių pavojaus signalų, įskaitant tuos, kuriuos sukelia naminiai gyvūnai, taip užtikrinamas maksimalus tikslumas ir patikimumas.

4. Vaizdo patvirtinimas: AJAX sistemoje yra vaizdo patvirtinimo funkcija, kuri suveikiant įspėjimo signalui į telefoną siunčia 10 sekundžių vaizdo klipą, leidžiantį greitai įvertinti situaciją ir atitinkamai veikti.

5. Dvipusis ryšys: AJAX sistema turi dvipusį ryšį, leidžiantį palaikyti ryšį tarp sistemos ir vartotojo nelaimės atveju.

6. Pritaikomumas: Sistema yra pritaikoma, todėl galite pasirinkti detektorius, jutiklius ir priedus, atitinkančius unikalius jūsų namų poreikius.

7. Nuotolinis valdymas: AJAX sistemą galima valdyti nuotoliniu būdu, naudojant išmaniojo telefono programėlę, leidžiančią įjungti ir išjungti apsaugą iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu.

8. Integruota vidinė baterija: Sistema turi integruotą vidinę bateriją, kuri užtikrina, kad sistema veiktų net ir nutrūkus išoriniam elektros maitinimui, užtikrinant nuolatinę Jūsų namų apsaugą.

9. Kelių vartotojų prieiga: AJAX sistema leidžia keliems vartotojams naudotis ja vienu metu, todėl kiti šeimos nariai ar patikimi asmenys gali stebėti sistemą ir gauti įspėjimus.

10. Lengva naudoti: AJAX sistema turi patogią vartotojo sąsają, kuri leidžia lengvai stebėti ir valdyti sistemą.

AJAX signalizacija yra daug funkcijų turintis ir patikimas namų saugumo sprendimas. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie AJAX signalizacijos sistemą ir kaip ji gali būti naudinga jūsų namams ir šeimai.