Katalogas

GROWATT pristatė hibridinį inverterį


Daugybė naujojo MOD3-10KTL3-XH energijos akumuliavimui paruošto inverterio pritaikymo būdų

"Growatt" pristatė atnaujintą produktą – hibridinį inverterį MOD 3-10KTL3-XH, kurio naujoji versija atitinka visus saulės ir hibridiniam inverteriui keliamus reikalavimus. Klientas gali įsigyti įrenginį, kaip išplėstinį su tinklu susietą fotovoltinį inverterį už nedidelės pradines investicijas ir lengvai pajungti energijos saugyklą to prireikus. Tai sumažina pradines vartotojo investicijas ir suteikti klientams pakankamai lankstumo. MOD 3-10KTL3-XH ne tik palaiko atsarginį maitinimą, kai nutrūksta elektros energijos tiekimas, bet ir palaiko fazės lygio valdymo funkciją. Apžvelkime tipines naujos versijos MOD 3-10KTL3-XH hibridinio inverterio taikymo sritis.

 1.     Saulės energijos sistema, pajungta į tinklą

MOD XH serija gali veikti kaip įprasta elektros tinklo saulės sistema su saulės fotomoduliais. Kai sistemoje yra "Growatt" išmanusis skaitiklis,  ji turi sistemos dinaminio galios valdymo funkciją. Vartotojai "Growatt" portale gali patikrinti 24 val. per parą sunaudojamus duomenis: "ShinePhone" ir "ShineServer".

2.    Saulės energijos sistema, pajungta į tinklą su pasaugojimo sistema

MOD XH gali veikti kaip hibridinis inverteris su fotomoduliais ir akumuliatoriumi. Be to, sistema palaiko 2 kartus didesnę galią, pavyzdžiui, MOD 5KTL3-XH inverteris, kai saulės energija yra pakankamai didelė, gali gaminti maksimaliai 5 kW kintamosios srovės galios ir tuo pačiu metu įkrauti 5 kW akumuliatorių.

 

3.    Atsarginio maitinimo šaltinio funkcija

MOD XH nauja BP versija palaiko trifazį viso namo rezervinį maitinimą, kai nutrūksta elektros energijos tiekimas. Sistemą sudaro MOD XH inverteris, APX HV akumuliatorių sistema ir SYN 50-XH-30 perjungimo įrenginys. Įrengti SYN yra reikalingas automatiškai atjungti sistemą nuo įvado ir paleisti energijos tiekimą iš baterijų.

 

4.   Išmanusis fazės lygio valdymas

Sistema palaiko nesubalansuotą išvestį skirtingose fazėse - tiek elektros tinkle, tiek be tinklo. Pavyzdžiui, MOD 10KTL3-XH maksimali galia kiekvienoje fazėje yra 3 kW, o kai apkrovos galia neviršija 3 kW kiekvienoje fazėje, keitiklis gali tiekti atitinkamą galią į kiekvieną fazę.

 

 

Pastaba: Sistema gali palaikyti atsarginės kopijos ir išmaniosios fazės valdymo funkciją tik tada, kai MOD3-10KTL3-XH nauja BP versija veikia su APX HV akumuliatorių sistema. Maksimali atsarginė galia taip pat priklauso nuo akumuliatoriaus talpos.

SUSISIEKITE SU MUMIS NAUJOJO GROWATT MOD 3-10KTL3-XH HIBRIDINIO INVERTERIO UŽSAKYMUI!