Katalogas

DEVIiceguard™ 18W šildymo kabelis


Latakų, lietvamzdžių ir stogų apsauga nuo apledėjimo su savireguliuojančiais šildymo kabeliais

SAUGUMAS. DEVI šildymo sistemos gali būti instaliuojamos visų tipų stogų konstrukcijose, kur efektyviai šalina susikaupusį sniegą ir ledą, užtikrina latakų ir lietvamzdžių pralaidumą. Taip pat už­ kerta kelią pastatų fasadų ir stogų konstrukcijos žalai, kurią suke­ lia apledėjimas ir nekontroliuojamas vandens nutekėjimas. DEVI šildymo sistemos neleidžia formuotis pavojingiems varvekliams, kurie gali sužeisti praeivius ir sugadinti transporto priemones.

PAPRASTAS MONTAVIMAS. Savireguliuojantis šildymo kabelis gali būti montuojamas tiek naujai statomų, tiek jau pastatytų pastatų latakuose ir lietvamzdžiuose. Kabelį galimą karpyti reikia­ mais ilgiais, tai ypač palengvina montavimo procesą.

EKONOMIŠKUMAS. Savireguliuojantis šildymo kabelis padi­dina savo šildymo galią lede, lediniame vandenyje ar sniege. Esant sausoms sąlygoms, šildymo galia yra automatiškai suma­žinama, tokiu būdu taupoma energija. Naudojant termostatą DEVIreg™­ 850, kuris šildymą įjungia tik esant žemai temperatūrai ir aptikus drėgmę, užtikrinama pati ekonomiškiausia šildymo sistemos eksploatacija.

Šildymo kabelio parinkimas

Latakų, lietvamzdžių ir stogų apsaugai nuo apledėjimo naudo­jamas savireguliuojantis šildymo kabelis DEVIiceguard™ 18 (ga­mintojo kodas 98300809). Šildymo kabelis pasižymi atsparumu UV spinduliams bei keičia savo galią priklausomai nuo aplinkos temperatūros pokyčių, tokiu būdu taupydamas energiją. Galia automatiškai padidėja šildymo kabeliui esant lede, sniege ar lediniame vandenyje ir sumažėja esant sausoms sąlygoms.

 DEVIiceguard™ 18 galia:

 18 W/m ore, esant +10 °C.

 36 W/m lede, sniege ar lediniame vandenyje.

Šildymo kabelio DEVIiceguard™ 18 konstrukcija

Variniai laidininkai, 2 x 1,23 mm²

Savireguliuojantis šildymo elementas

Modifikuoto poliolefino vidinė izoliacija

Alavuotas varinis ekranas

Modifikuoto poliolefino išorinė izoliacija, atspariUV spinduliams