Elektros tinklai

Katalogas

ELEKTROS TINKLŲ PROJEKTAI

Būdama viena iš rinkos lyderių, Helso daug dėmesio skiria elektros tinklų projektams, kuriuose naudojami aukštus reikalavimus atitinkantys produktai. Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) kasmet didina tinklo patikimumą bei įtampos kokybę, o Helso gali pasiūlyti medžiagas, atitinkančias ESO bei kitų didžiųjų elektros tinklų projektavimo įmonių keliamus techninius reikalavimus. Dirbdami su Helso būsite tikri dėl medžiagų kokybės ir jų savalaikio pristatymo.

JĖGOS KABELIAI ELEKTROS TINKLAMS

Kasmet elektros energijos gamintojai bei perdavimo ir skirstomųjų tinklų operatoriai tiesia ir atnaujina šimtus kilometrų kabelių. Helso yra patikima partnerė ir gali pasiūlyti ESO reikalavimus atitinkančių elektros kabelių, kurie užtikrins patikimą tinklo eksploatavimą

TRANSFORMATORIAI

Jėgos transformatoriai yra optimizuotas, išlaidas mažinantis sprendimas, leidžiantis prijungti jėgaines prie tiekimo sistemų arba sujungti skirtingų įtampų tinklus. Helso tiekiami transformatoriai yra aukšto patikimumo, užtikrina aukštus našumo rodiklius, pasižymi nedideliu poveikiu gamtai.

APSAUGINIAI VAMZDŽIAI

Helso siūlo ne tik moderniausius ir populiariausius kabelių apsaugos produktus, bet ir sprendimus jų sandariam sujungimui. Tarptautinius standartus atitinkančios kabelių vamzdžių savybės leis užtikrinti patikimą mechaninę kabelių apsaugą bei ilgalaikį sistemos funkcionavimą.

VIRŠĮTAMPIŲ RIBOTUVAI

Helso siūlo įvairių klasių oro linijų ir komutacinės įrangos viršįtampių ribotuvus:

  • 1 klasės viršįtampių ribotuvai apsaugo nuo dalies tiesioginės žaibo srovės poveikio, atmosferinių viršįtampių ir įvairių komutacinių viršįtampių, išlygina statinius instaliacijų potencialus.
  • 2 klasės viršįtampių ribotuvai suteikia apsaugą nuo indukuotų atmosferinių viršįtampių, įvairių komutacinių viršįtampių ar nuo viršįtampių, praėjusių per žemesnės bandymų klasės apsaugos nuo viršįtampių prietaisus.
  • 3 klasės įrenginiai apsaugos nuo indukuotų atmosferinių viršįtampių statinių vidaus elektros instaliacijoje.

SANDARINIMO SISTEMOS

Helso bendradarbiauja su pasaulyje žinomais sandarinimo sistemų gamintojais, kurių produkcija yra itin kokybiška. Nuo mokyklų, ligoninių iki oro uostų, energijos tiekimo įmonių ir techninių pastatų – sprendimas atsiras bet kuriam objektui. Įvadams į pastatus, vamzdžių ir kabelių sandarinimui Helso siūlo žinomiausių įmonių sandarinimo sistemas.