Naujiena

Katalogas

Praūžė tarptautinė elektrotechnikos žinovų paroda "HELSO Electricity 2023"

2023 04 03


16 metų organizuojama tarptautinė elektrotechnikos žinovų paroda "Helso Electricity" šiemet kovo 31 d. lankytojams vėl atvėrė duris į naujausių technologijų, tvarių sprendimų, ekologiško mobilumo ir atsinaujinančios energijos gamybos naujienas!

9 Techin sertifikuojami seminarai susilaukė didelio populiarumo, o jų pranešėjai pristatė elektromobilių įkrovimo sprendimus, elektros gamybą išmaniosiomis saulės žaliuzėmis, 3D spausdinimo ir pritaikymo galimybes, saulės jėgainių apsaugos nuo žaibo sprendimus ir kitas itin aktualias temas. 

Parodoje dalyvavę tarptautiniai elektrotechnikos gamintojai visą dieną demonstravo savo atstovaujamus produktus ir konsultavo jų pasirinkimo, pritaikymo ir priežiūros klausimais. Itin didelis dėmesys buvo teikiamas atsinaujinančios elektros energijos gamybai ir komponentams, išmaniai elektros apskaitai ir optimizavimui, ekonomiškam energijos vartojimui ir pažangiam dizainui.

Helso Electricity kasmet gausi ir pramogų! Dalyviams suteikėme progą apžiūrėti naujuosius elektra varomus Porsche Taycan automobilius, Obo Bettermann loterijoje pralošė išmajųjį televizorių, HELSO siūlė lankytojams sukti laimės ratą ir laimėti prizus, o taiklumą kiekvienas galėjo pasitikrinti Robo Pramogos zonoje bei Kopos Kolin stende.

Dėkojame stendus ruošusiems gamintojams bei kiekvienam parodą aplankusiam lankytojui! Iki kitų metų!