Naujiena

Katalogas

Tarptautinė elektrotechnikos paroda - šį pavasarį

2023 03 01


Paroda HELSO Electricity 2023 - vieta specialistų tobulėjimui

Nekantraujame susitikti su lankytojais kovo 31 d. LITEXPO 1-oje salėje, kur elektrotechnikos žinovų paroda „HELSO Electricity“ pasiūlys svečiams gausybę kokybiško ir elektrotechnikos rinkoje vyraujančias temas atliepiančio turinio – džiugesio neslepia parodos organizatorė UAB HELSO Personalo ir marketingo vadovė Loreta Krylovičienė.

Parodai – elektroninis bilietas

Naujovė, kurią pristatome šiemet - tai elektroniniai parodos bilietai, kuriuos galima įsigyti nemokamai Paysera Tickets platformoje. Ilgą laiką buvę kompaktišku, nišiniu renginiu supratome, kad darosi sunku užtikrinti kokybišką lankytojų registraciją, suvaldyti kasmet augančius lankytojų srautus bei seminarų klausytojų pažymėjimų distribuciją. Elektroniniai bilietai visą tą puikiai išsprendžia! Tereikia užsiregistruoti ir bilietas Jūsų išmaniajame įrenginyje! Žinoma, pamiršusiems suteiksime galimybę užsiregistruoti ir parodoje. Verta atkreipti dėmesį, kad parodos lankytojai norintys dalyvauti seminaruose turėtų įsigyti lankytojo bilietą ir atskirą bilietą/-us  į pageidaujamą pranešimą.

Parodos lankytojai renginyje sutiks gausybę jiems pažįstamų ir naujų gamintojų, kurie pristatys modernius pastatų apsaugos sprendimus, išmanųjį šildymą, dažnio keitiklius, automatikos naujienas, saulės elektrinių įrangą, apšvietimo tendencijas, energiją optimizuojančius bei apskaitos prietaisus ir net pramoninio 3D spausdinimo galimybes bei pritaikymo sritis. Profesiniam tobulėjimui, akiračio plėtimui, praktiniams patarimams – viskam atsiras vietos parodoje HELSO Electricity 2023.

Lengvai pasiekiamas ir specialistų vertinamas renginys

Tai, kad paroda aktuali ir žinia apie ją pasiekia tolimiausius Lietuvos kraštus supratau gavusi labai žavingą laivo elektrikų iš Klaipėdos Jūrų Uosto laišką su prašymu užsiregistruoti į renginį. Man tai labai džiugu, nes renginys ir yra orientuotas į darbuotojus, kurie savo kasdieniame darbe susiduria su elektrotechnika, inžineriniais galvosūkiais, automatika, montavimu, saulės elektrinėmis, apsauga nuo žaibo, kabelių izoliacija, interneto laido montavimu, įrangos projektavimu ir kt. Tai jiems gamintojai dedikuoja stendo komunikacinį turinį ir produktų pasiūlą, tai jiems skaitomi kvalifikacijos tobulinimo seminarai, kuriuos, beje, šiemet sertifikuoja atsinaujinęs Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras „TECHIN“. Visi seminarus išklausę lankytojai registracijoje nurodytais el. paštais gaus asmeninius kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus.

Kalbant apie tolimus Lietuvos kampelius, šiemet parodos svečiams ir vėl siūlome galimybę vykti į parodą nemokamu autobusu. Klaipėdoje klientų lauksime „Švyturio“ arenos stovėjimo aikštelėje, o Kauniečių – A1 Verslo centro aikštelėje šalia autostrados. Registracija bei informacija patalpinta parodos puslapyje www.helso.lt/paroda. Maršrutą suplanavome taip, kad svečiai spėtų į pirmuosius pranešimus, o ir kelionė atgalios neužtruktų.

Ar atsiras priešininkas elektrikų čempionato nugalėtojui?

Galiausiai noriu pakviesti montuotojus į Schneider Electric organizuojamą Elektrikų čempionatą! Išties noriu pamatyti ar kam nors pavyks nurungti 2 metus iš eilės geriausio elektriko titulą parodoje iškovojantį Mantą Bogumilą, kuris šiemet ir vėl pasiruošęs pademonstruoti savo gebėjimus. Čempionato užduotis ši kartą atnaujinta ir yra susijusiu su Saulės jėgainių elektrinės dalies apsauga. Komandą gali sudaryti 1 arba 2 žmonės. Registracija vėl gi www.helso.lt/paroda.

Manau kiekvienos profesijos ar srities atstovai turi turėti savo šventę asmeniniam tobulėjimui, bendravimui su bendraminčiais, gerų įspūdžių ir emocijų kaupimui. Helso Electricity yra ta vieta, kur pastatų inžinerijos, gamybos, elektros tinklų priežiūros, telekomunikacijų diegimo ir vystymo, atsinaujinančios energijos montavimo srityje dirbantys specialistai atras sau įdomių temų, gerai praleis laiką, išmoks šio to naujo ir turės progą laimėti naudingų prizų.

Laukiame visų kovo 31 d. Litexpo 1-oje salėje 10:00-16:00 val.!

Parodos puslapis: www.helso.lt/paroda

Bilietai: https://tickets.paysera.com/en/event-group/helso-electricity-2023