Pramonė

Katalogas

SPRENDIMAI SKIRTI PRAMONEI

Pramonės įmonėms siūlome platų elektrotechninių produktų asortimentą skirtą įvairiems elektros darbams: elektros tinklų ir įrengimų priežiūrai, remontui bei eksploatacijai (MRO), inžinerinių sistemų projektavimui, elektriniams matavimams.

Originalių įrengimų gamintojams (OEM) produkciją tiekiame tiesiai į projektus. Stambieji pramonės klientai, naudodami HELSO siūlomus produktus ir paslaugas, gali sumažinti bendrus projektavimo, išdirbimo ir prekių pristatymo kaštus, tuo pat metu pagreitindami savo sprendimų patekimą į rinką. HELSO orientuojasi ir į energetinio efektyvumo sprendimus, taupančius įmonių kaštus ir tausojančius mus supančią aplinką.

ELEKTROTECHNIKOS IR AUTOMATIKOS KOMPONENTŲ TIEKIMAS

Vienas iš svarbiausių dalykų elektrotechnikoje – saugus elektros tiekimas vartotojui (elektrosauga). Nepriklausomai nuo to, ar tai pramonės gamykla, biuras ar daugiabutis namas. Atvesta iki skydinės elektra turi būti tinkamai paskirstoma, o įvykus trukdžiams – atjungiamas elektros tiekimas. Kaip saugos priemonės daugiausiai naudojami elektrotechnikos ir automatikos komponentai, skirti tinkamai paskirstyti, sujungti, apsaugoti, apskaityti elektros tiekimą. Helso siūlo platų automatikos gamintojų pasirinkimą, iš kurių kompetentingai parinks individualų komponentų sprendimą. Bendrovės partneriai įgyvendina automatikos ir elektrotechnikos sprendimus, todėl iš Helso klientas gali tikėtis ne tik produktų pasirinkimo, bet ir elektros projektų įgyvendinimo.