Rozetės ar kištukinis lizdas? Kaip pasirinkti?

Katalogas

Rozečių keitimas bei montavimas nėra labai sudėtingas darbas, kurio nebūtų galima padaryti be meistrų pagalbos. Tačiau tam, kad darbas būtų atliktas kokybiškai, labai svarbu ir instaliacijos priemonės, bei tam tikri įrankiai. Kalbant apie naujų rozečių bei instaliacinių laidų vedimą, reikia šiokių tokių žinių, tad geriau, kad šiuos darbus atliktų specialistai. Tačiau, galima aptarti atvejus kuomet namuose senos rozetės montuotos netinkamai arba buvo paveiktos laiko, naudojimo. Jos yra labai pavojingos, nes jei rozetė ir laidai neturi tinkamo kontakto su elektros srove, o taip pat specialaus įžeminimo -  iki nelaimės gali būti tik vienas žingsnis. Tam, kad būtų galima pakeisti senas rozetes naujomis, pirmiausia reikia įsigyti naujų kištukinių lizdų. Nusprendus, kad laikas permainoms, visuomet rekomenduojama ieškoti modernių gaminių, kurie ne tik pasižymi savo patrauklia išvaizda, tačiau ir turi daugiau funkcijų, kurios gali padėti taupyti elektrą, o tuo pačiu teikiančių daugiau komforto jomis besinaudojantiems asmenims.

Rozetes visuomet rekomenduojame rinktis pagal spalvą ir modelį, kad jos neišsiskirtų iš bendro jūsų namų dizaino. Visi jų gamintojai gali pasiūlyti skirtingus pasirinkimo variantus. Labai svarbu žinoti tai, kokius modelius gali pasiūlyti kiekvienas prekės ženklas. Jų gali būti tikrai ganėtinai daug. Pastarosios rozetės gali būti virš tinklinio, potinklinio, įleistinio montavimo, taip pat gali būti iš kelių lizdų, kad vienu metu būtų galima naudotis keliais prietaisais. Taip pat svarbu žinoti ir tai, kad rozetės pasižymi tuo, kad jos yra gaminamos pagal tai, kur bus montuojamos. Tad galima rinktis prekes kurios yra tinkamos gyvenamosioms patalpoms, viešbučiams ir kitoms patalpoms. Dar vienas svarbus aspektas, kad rozetės gaminamos iš daugelių skirtingų medžiagų, tad tikrai kiekvienas galės rasti jiems tinkantį variantą.

Renkantis naujas rozetes savo namams, galima rinktis ne tik dizainus, tačiau ir spalvas, kurių dėka namams galima suteikti tam tikro žaismingumo ar sukurti išskirtinę išvaizdą, kurios jūs patys pageidaujate. Tačiau, niekada nereikėtų pamiršti ir pačių rozečių mechanizmų, kurie turi labai didelę įtaką naudojimui. Dėl šios priežasties, visada rekomenduojame rinktis tik sertifikuotas prekes, kurios galės jums tai garantuoti.

Pasitaiko atvejų, kuomet namuose yra mažai rozečių, o naudojamų prietaisų daug. Tokiu atveju, visada rekomenduojama rinktis kištukinius lizdus kartu su usb jungtimi. Toks pasirinkimas yra labai patogus, tai labai paranku skubantiems.

Visuomet  prieš renkantis patariama atkreipti dėmesį į visus šiuos išvardintus rozečių privalumus ir pagal juos išsirinkti jums geriausiai tinkančius variantus mūsų parduotuvėje.