Telekomunikacija ir Infrastruktūra

Katalogas

VIDAUS DUOMENŲ TINKLAI, 19" KOMUTACINĖS SISTEMOS

Kompiuterizuoti, modernūs visuomeninės paskirties pastatai neapsieina be vidaus tinklų ir komutavimo sistemų. Vidaus kompiuterinio tinklo sistemoms Helso siūlo žinomiausių gamintojų sprendimus su ilgalaike įdiegtos sistemos garantija. Siūlomą įrangą dideliems projektams bendrovės profesionalai adaptuoja pagal kliento pageidavimus (suderina komutacinių spintų plotą, gylį, komplektaciją). Diegdami pastato kompiuterinį tinklą viską gausite iš vienų rankų.

ŠVIESOLAIDINIAI KOMUTACINIAI BLOKAI, PASKIRSTYMO IR SUJUNGIMO DĖŽUTĖS

Nuolat didėjantys duomenų srautai reikalauja patikimų ir ilgalaikėje perspektyvoje nesenstančių sprendimų fiksuotam jų perdavimui. Todėl Helso“ dirba su optinių linijų bei jų komponentų gamintojais, kurių produktai praeina griežtą kokybės kontrolę pagal ISO bei kitus kokybės valdymą apibrėžiančius standartus.

VARINIAI TINKLAI SIGNALŲ PERDAVIMUI IR TELEFONIJAI

Variniai kabeliai išlieka labai aktualūs, ypač didžiųjų ryšio operatorių ir geležinkelių infrastruktūroje, kur jie naudojami įrangai sieti. Turėdama ilgalaikę patirtį įvairaus sudėtingumo projektų įgyvendinime, Helso sandėliuose palaiko platų medžiagų spektrą, kuris leidžia klientui suteikti paslaugą „iš vienų rankų“ ir taip optimizuoti tiekimą bei paslaugas

KABELIO APSAUGOS VAMZDŽIAI IR ŠULINIAI

Magistraliniai ryšio tinklai – būtinos prekės elektros instaliacijai. Siūlome įvairios modifikacijos betoninius ir plastikinius šulinius kabelių pratraukimui ir komutavimui. Taip pat visą reikalingą įrangą kabelių įvedimui ir sutvarkymui. Helso rasite pilną aksesuarų spektrą: dangčius važiuojamajai daliai ir pėsčiųjų zonoms, įvairaus diametro ir pritaikymo sferų vamzdžius skirtus elektros bei ryšių kabeliams apsaugoti.

NEPERTRAUKIAMO MAITINIMO ŠALTINIAI (UPS), BATERIJOS, AKUMULIATORIAI

Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) dažnai nėra tik komfortą užtikrinantys įrenginiai, bet gyvybiškai svarbus energijos sistemos komponentas, kurio veikimas daro tiesioginę įtaką gamybos ar kitiems nepertraukiamo darbo reikalaujantiems procesams. Parenkant įrenginį klientui, Helso ekspertai atsižvelgia į egzistuojančią sistemą esamuose objektuose ir padeda tokią sistemą suprojektuoti naujuose.