Fotomoduliai

Katalogas

FOTOVOLTINIAI MODULIAI

Įmonė yra viena iš pasaulinės fotovoltinių modulių rinkos lyderių,. 2018 m. kompanija rinkai patiekė daugiau nei 8 GW fotovoltinių modulių. Trina Solar dirba virš 13.000 darbuotojų, o per visą gyvavimo laikotarpį pateikta daugiau kaip 1.300 patentų.

 Trina solar nuo 2010 metų yra vienas Bloomberg Tier1* gamintojų sąrašo lyderių bei 5 metus iš eilės užima aukščiausias vietas PVEL (DNV GL) nepriklausomos laboratorijos fotovoltinių modulių patikimumo tyrime. https://www.pvel.com/about/

 Gamyba kompanijoje Trina solar apima procesą nuo silicio luito gamybos iki galutinio gaminio.

Efektyvumo ribų laužytojai! Iki šiol Trina Solar užfiksavo net 18 pasaulio rekordų bei 20 tarptautinių saulės elementų standartų. Neginčijama inovacijų lyderė su 767 technologiniais patentais, Trina SOLAR yra įvertinta Silikono Slėnio Toksikos Koalicijos, kaip vienas geriausių gamintojų atsižvelgiant į aplinkos apsaugos ir socialinius veiksnius.

 Trina Solar garantiją fotovoltiniams moduliams teikia ir galutiniam vartotojui.

SoliTek daugiau nei 20 metų tiria, vysto, konstruoja, parduoda bei montuoja saulės celes ir paneles. SoliTek specializacija - aukščiausios kokybės, visų dydžių ir tipų stogams skirtos, Europoje gaminamos panelės Stiklas-Stiklas.

 SoliTek ne tik greitai besivystantis verslas, bet ir mokslinė institucija. SoliTek buvo įkurta 2009 m., kaip fotovoltinių celių tyrinėjimo ir smulkios gamybos centras. Nuo tada SoliTek išaugo iki vieno pažangiausių Šiaurės Europoje saulės technologijų gamintojo su išskirtine technologija ir vietinės rinkos „know-how“.

 SoliTek Stiklas – Stiklas saulės panelėms taikomas 30-ies metų garantinis terminas bei 30-ies metų garantija jų efektyvumui, siekiančiam 87 %. Ypač atsparus panelių stiklo sluoksnis užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą aplinkos poveikiui. Dėl specifinio panelių dizaino, joms nereikalingas metalinis rėmas. Berėmis stiklas ant stogo atrodo ypač patraukliai, bet to užtikrina lengvą vandens nulašėjimą bei švarų panelės paviršių!