Inverteriai

Katalogas

SMA solar yra pirmaujanti fotovoltinių inverterių gamintoja pasaulyje, šiandien nustatanti standartus decentralizuotiems, skaitmeniniams ir atsinaujinantiems ateities energijos šaltiniams. SMA yra viena iš technologinių lyderių prisidedanti prie atsinaujinančios energetikos vystymo, kurioje dirba virš 3000 darbuotojų. Įmonės teikiama garantijų programa* iki 25 metų. SLO Lithuania yra oficialus SMA solar atstovas Lietuvoje.

Atsinaujinančios energetikos rinkos dalyvis nuo 1992 metų. „Fronius" ne tik gamina saulės inverterius, bet ir nuo pat technologijos pradžios dirba įvairiuose mokslinių tyrimų projektuose, siekdamas, kad ateityje atsinaujinančios energijos šaltiniai būtų patikimi. Kompanijos taikoma garantijų programa 2+3 arba 2+5 metai, taip pat papildoma garantija iki 20 metų. Helso yra oficialus Fronius atstovas Lietuvoje.

Kostal šeimos verslas gyvuoja daugiau kaip 100 metų. Inverterius pradėta gaminti 2006 metais. Kostal įsiklauso į klientų pageidavimus, derina su savo grupės specialistais, kad pasiūlytų unikalų paslaugų paketą. Standartiniai Plenticore plus inverteriai turi galimybę vieną iš  įvadų fotovoltiniams moduliams paversti įėjimu akumuliatoriams, nekeičiant viso inverterio. Teikiamos garantijos nuo 5 iki 20 metų. Helso yra oficialus Kostal atstovas Lietuvoje.