Pastatų inžinerija

Katalogas

PASTATŲ INŽINERIJOS SEKTORIAUS ELEKTRIFIKAVIMAS IR ELEKTROS INSTALIACIJA

Viena iš Helso prioritetinių vystymosi krypčių yra pastatų inžinerija – statybų verslo dalis apimanti gyvenamąją statybą, logistikos ir  komercinės paskirties statybą, pramonės objektų statybą, visuomeninės ir kitos paskirties objektų statybą. Helso rūpinasi pažangiu pastatų inžinerijos sektoriaus elektrifikavimu ir elektros instaliacija, tiekdama technologiškai pažangius  produktus, sprendimus bei paslaugas.

ELEKTROS INSTALIACIJA

Bendrovė Helso, siekdama patenkinti kasdien didėjančius klientų lūkesčius gaminių kokybei, atsakingai renkasi produktų gamintojus. Klientams siūlome kokybiškus, sertifikuotus, Europos sąjungos ir Lietuvos standartus atitinkančius, elektros instaliacijos gamintojų produktus. Helso atstovauja - ABB, Bachmann, Berker, Brennenstuhl, Ensto, Evopipes, Hager, Kaiser, Kopos Kolin, Legrand, Meka, OBO Bettermann, Pawboll, Pollmann, Propster, Schneider Electric, Thorsman, Theben, Wago ir kt. gamintojus.

KABELIAI, KABELIŲ PASKIRSTYMO SISTEMOS

Helso rasite bene plačiausią elektros ir telekomunikacinių kabelių paskirstymo sistemų asortimentą. Bendrovė siūlo skirtingų gamintojų, charakteristikų ir skerspjūvių kabelius,  sprendimus gyvenamiesiems pastatams, biurams, viešbučiams, gamykloms, sandėliams, pastotėms, oro linijoms, laivų vidaus elektros instaliacijai, prekybos centrams, geležinkeliams. Helso bendradarbiauja su visame pasaulyje gerai žinomais Šiaurės ir Vakarų Europos kabelių ir kabelių paskirstymo sistemų gamintojais. Savo klientams siūlome „Draka“ („Prysmian“), „NKT cable“, „Faber cable“, „General cable“, „Eupen“, „Nexans“, „Excel“, „TKF“, „Top Cable“, „Helkama“, „Pecso“, „La Triveneta Cavi“, „Berica Cavi“, „Elmat“, „Boehm Kabel“ kabelius. Taip pat „OBO Bettermann“, „MEKA“, „Kopos Kolin“, „Evopipes“ kabelių paskirstymo sistemas

ŽAIBOSAUGA IR ĮŽEMINIMAS

Žaibosauga - tai priemonių sistema, kuri užtikrina įvairių pastatų bei žmonių saugumą nuo gaisro, sugriovimo ar sužalojimo po žaibo sukelto išlydžio. Įžeminimas savo ruožtu yra svarbus elementas, leidžiantis užtikrinti apsaugą nuo įtampos potencialų, kurie atsiranda dėl įrenginio konstrukcijos ypatybių, prastos izoliacijos, pažeidimų. Helso specialistai geba parinkti patikimus, sertifikuotus, Lietuvos ir ES reikalavimus bei standartus atitinkančius produktus.

ELEKTROS SKYDAI, AUTOMATIKA

Helso rasite visus elektros grandinių apsaugos, valdymo ir elektros vartotojų apsaugos nuo elektros produktus, pradedant automatiniu jungikliu parinkimu, baigiant pilnai sukomplektuota 0,4 kV įtampos skirstykla. Taip pat telekomunikacinius ir duomenų skydus bei spintas.

 Pas mus rasite tik aukščiausiais kokybės standartais pasižyminčių gamintojų gaminius. Savo klientams siūlome „Schneider Electric“, „ABB“, „Hager“, „Eaton“, „Siemens“, „Legrand“, „Propster“ gaminius.

APŠVIETIMAS

Helso siūlo platų apšvietimo sprendimų, produktų ir paslaugų spektrą bet kokio tipo objektams ir aplinkoms. Esame padėję įvykdyti ne vieną apšvietimo projektą, todėl gebame pasiūlytį geriausius sprendimus:

  • Prekybos erdvių apšvietimui;
  • Logistikos ir sandėliavimo erdvių apšvietimui;
  • Ofisų, mokyklų, ligoninių apšvietimui;
  • Architektūriniam ir gatviniam apšvietimui;
  • Specializuotų ūkio patalpų, kombinatų (kiaulidžių, vištidžių) apšvietimui;
Helso įgyvendindami apšvietimo projektus glaudžiai bendradarbiauja su žinomais apšvietimo komponentų gamintojais: „Thorn“, „Philips“, „Planlicht“, „Lena Lighting“, „Schreder“, OMS Lighting“, „Feilo Sylvania“, „Lug Lightng“, „Unipro“, „Zumtobel“, „Fael Luce“, „Technopali“, „Europoles“, „TM Technologie“, „Luxiona“, „Eaton“
ŠILUMOS SIURBLIAI

Helso prekių sąrašą papildė ir geoterminiai šilumos siurbliai! Lietuvoje gaminami modernūs šildymo įrenginiai „IGLU Aleut”, kaip atsinaujinantį šaltinį naudoja gruntą, kuriame sukaupta energija į šildymo/vėsinimo sistemą patenka pasitelkus vertikalų arba horizontalų lauko kontūrą. Siurblys tinkamas šildymui, vėsinimui ir kašto vandens ruošimui.